Форум объявлений и рекламы

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум объявлений и рекламы » Блоги » В УКРАЇНІ ПОДОРОЖЧАЮТЬ СИГАРЕТИ щонайменше НА 20%


В УКРАЇНІ ПОДОРОЖЧАЮТЬ СИГАРЕТИ щонайменше НА 20%

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

‼️В УКРАЇНІ ПОДОРОЖЧАЮТЬ СИГАРЕТИ   щонайменше НА 20%

✳️Цигарки діляться на 3 класи: українські з фільтром, медіум класу та преміум класу.

✅Якщо в грудні 2023-го сигарети продавали за 75,2 грн, медіум клас – 81,4, а преміум – 96,17 грн. за пачку.

✅То у 2024-му чекаємо зростання ціни до 78 грн. за пачку українських папіросів з фільтром, 93,5 грн. – сигарети медіум-класу, 108 грн. за пачку сигарет преміум класу.

Важливі НОВИНИ тут ▶️ Тарас Юрист Адвокат Одесса

0

2

Завжди потрібно спілкуватися з приводу новин, адже саме новини допомагають нам бути завжди в курсі подій, а так само більш тверезо оцінювати ситуацію. Мені, наприклад, у цьому плані дуже пощастило, оскільки завдяки новинному порталу, яким я користуюся, я можу завжди бути в курсі подій. Завдяки йому я дізнався стільки інформації, особливо якщо говорити про професію 3d дизайнера https://delo.ua/careers/3d-dizainer-425641/ , яка стала для мене відкриттям, адже до цього я тільки зрідка чув про її особливості. Таким чином, я дізнався не тільки про професію 3d дизайнера, але ще й про безліч інших професій, які допомогли мені розширити моє сприйняття і те, що саме зараз відбувається у сфері праці.

0


Вы здесь » Форум объявлений и рекламы » Блоги » В УКРАЇНІ ПОДОРОЖЧАЮТЬ СИГАРЕТИ щонайменше НА 20%